Waranway Lodge Huayopata
| Sportactiviteiten Wandelen | Eten op locatie Restaurant | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen op 3 km van Mercado de abastos de Huyro, beschikt het comfortabele Waranway Lodge Huayopata Quillabamba hotel over 6 kamers met uitzicht op de berg. Er is een restaurant en een winkelgebied op het terrein.
Het hotel ligt op 10 minuten rjden vanaf Plaza de armas huyro en op 45 km van Ollantaytambo.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Een Amerikaans ontbijt is elke ochtend beschikbaar. U kunt ook vegetarische lekkernijen bij het à-la-carterestaurant Waranway eten. De gasten zijn welkom bij de koffiebar om daar van een drankje te genieten.
- Locale bezienswaardigheiden
- El Establo1552 km
- Antiguo disco3148 km
- Mercado de abastos de Huyro3263 km
- Luchthavens
- Vliegveld Machu Picchu38 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Koffiebar
- Brandblussers
Horeca
- Restaurant
- Snackbar
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Live-entertainment
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Wandelen
Diensten
- Roomservice
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Terras
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Machu Picchu van Waranway Lodge Huayopata hotel?
Er is een 40 km afstand tussen Machu Picchu en Waranway Lodge Huayopata hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Waranway Lodge Huayopata hotel?
Waranway Lodge Huayopata hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt bij de prijs inbegrepen in Waranway Lodge Huayopata hotel?
Ja, een Amerikaans ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Waranway Lodge Huayopata hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Waranway Lodge Huayopata hotel uitchecken?
Klanten van Waranway Lodge Huayopata hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Quillabamba?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Quillabamba is $145. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Quillabamba?
In dit hotel in Quillabamba kunnen gasten uit Familie Kamer, Kamer met een Queen Size Bed en Kamer met Twee Aparte Bedden kiezen.